21-27 Eylül A-101′ lerde ÇOK AL AZ ÖDE

Market Fiyatlarını Karşılaştırdık Kazancınız

21-27 Eylül A-101 Haftanın Yıldızları

Carrefour’ da Et Çeşitlerinde Büyük İndirim!

Doğru Bikini; Sizi En Az İki Beden Zayıf Gösterir!

İlginç Bilgiler, Pratik Bilgiler 19 Şubat 2016
3.096

Güneş, yakıcı sıcaklığını henüz ensemizde hissettirmemiş olsa da; yükselen sıcaklık değerleri ile ha geldi ha gelecek durumunda. Deniz ısınmaya, dalgalar durulmaya plajlarsa eğlenceye hazırlanıyorken; bikini seçmek için daha fazla beklemenin hiç mi hiç âlemi yok.

Bikini

Yaz mevsimi her ne kadar sakin, koşuşturmasız ve eğlence dolu bir mevsim gibi addediliyor olsa da, kadınlar açısından işin aslı öyle değil. Zira kadınlar; sonbahardan itibaren önümüzdeki yaz için nasıl bir bikini giyeceğine, kaç kilo vermesi gerektiğine, hatta güneş losyonuna kadar her şeyi düşünmeye, planlamaya başlıyor. Halbuki bu durum üzerinde bu kadar tasalanılması gereken bir durum değil. Vücudunuz elbette ki kusursuz olmayabilir. Fakat onu kusursuz gösterebilmek sizin elinizde. İşte bizde size bu konuda yardımcı olacağız. Kumsalda nefes kesip, ahenkle saçlarınızı savurmanız ve zarafetle güneşlenmeniz için en mükemmel bikiniyi birlikte seçeceğiz.

Bikini

Bikini İle Basen Bölgesi Nasıl Minimalize Edilir?
Armut morfolojisindeki vücut tipine sahip olan kadınların en büyük kâbusu kalçalarıdır. İncecik bellerinin tüm zarafeti, kalçaları ile zedelenmektedir. Bikini giyildiğinde bu orantısızlığı dengelemek için oldukça kolay bir yanıltma yöntemine başvuracağız. Bikinin alt kısmını koyu, üst parçasını ise oldukça açık ve canlı bir ton olarak seçeceğiz. Yine alt kısmı; göbek hizasına yakın, geniş bantlı olan modelleri tercih edeceğiz. Böylelikle dikkati göğüslere yöneltmiş olacağız.

Bikini

Bikini

Biri Göbek Mi Dedi?
Hayır hayır, kastır o kas. Ama eğer yine de sevimli bir ayva göbeğine sahipseniz, üçgen normundaki bikinilerden uzak durursanız fena olmaz. Alt kısmı şort olarak tasarlanmış, ya da yüksek bel olan kesimleri düz renkler olarak tercih ettiğinizde göbeğinizin aniden erimiş olduğunu görecesiniz.

Bikini

Bikini

Göğsünüzü Dik Tutun!
İri göğüslü kadınlar için bikini tercihi oldukça teferruatlıdır. Küçük bir ipucu ile işinizi bir nebze de olsa kolaylaştırabiliriz. Üçgen bikinilere göz gezdirmeyin bile! Zira bu formlar zaten büyük olan göğüslerinizi çok daha büyük gösterecek, ayrıca sarkmış ve pot yapmış gibi algılanmasına sebebiyet verecektir. Bu nedenle üst kısmı mutlaka balenli olan bikinileri tercih etmelisiniz.

Bikini

Bikini

Bikini Seçimindeki Doğru Karar Sizi En Az İki Beden Zayıf Gösterir

BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.