Ruh Haliniz Kötü Olduğunda Yapabileceğiniz Basit Ama Faydalı 15 Şey

Anne Olmak Zor Zanaat

Modifiye Edilmiş Birbirinden İlginç 15 Araba

Dinine En Çok Bağlı 20 Ülke

Dövme Modasında Kulak Çılgınlığı!

Güncel Bilgiler 13 Şubat 2016
3.224

Dövme ; 2016 itibari ile her daim popüler olan bir akımın yeni bir kolu ile karşı karşıyayız. Belki bu zaman kadar pek çok kez karşılaşmışsınızdır. Eğer rast gelmediyseniz de, havalarında ısınması ile birlikte sık sık karşılaşacaksınız bu popüler akımla. Kola, sırta, bileğe, bacağa, enseye derken artık dövmeler için yeni bir tuval daha seçildi; kulaklar! İlk başta abest geldiğini düşünüyor olabilirsiniz, fakat itiraf edelim ortaya çıkan sonuçlar bir hayli eğlenceli.

Dövme

Dövme

Dövme

Oluşum gösteren bu yeni akım kadınlara epey sempatik görünmüşe benziyor. Topuz ve atkuyruğu gibi saç modelleri ile de elde edilen mükemmele yakın sonucu de belirtmeden geçmeyelim elbette. Üstelik oldukça estetik ve minimaller.

Dövme

Dövme

Dövme

İlk Kez Yaptıracaklar İçin İdeal!
Dövme yaptırma fikri çoğu zaman hepimizin aklından geçmiştir. Fakat hepimiz eyleme geçirebilecek kadar cesur davranamadık maalesef. Fakat kulak dövmeleri bu korkunuzu yenebilmeniz için ideal.
İlk kez dövme yaptırmak biraz sıkıntılı bir süreçtir. Henüz gerçekten yaptırmak isteyip istemediğinden dahi emin değilken, onlarca modelin arasında kayboluverirsiniz. Kulak dövmeleri bu kararsızlık süreci için de oldukça ideal bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta. Boyutları oldukça küçük olan bu dövmeler kulak içi ya da arkasına uygulanmakta oldukları için dövmenizden soğuyup sıkıldığınızda saç modellerinizle kamufle edebilmeniz oldukça kolay. Ayrıca yazımızın sonuna gelmeden şu noktayı da belirtelim kulak çevresi dövme modellerinin en estetik durduğu bölgelerden biri. Üstelik bu bölge için resmedilen motifler bir hayli eğlenceli!

Dövme

Dövme

Dövme

Hijyen Unsurunu Göz Ardı Etmeyin! 

Dövme yaptırdıktan sonra hastanelik olan pek çok vakayı sizlerde mutlaka duymuşsunuzdur. Eğer dövme yaptırılacak alan kulak bölgesi ise tehlike çok daha büyük ölçülere ulaşıyor. Bu çılgın akıma bende katılayım, bir kulağım içi kalmıştı; oraya sanatsal bakış açımı yansıtayım derken enfeksiyon kapabilme riskine göz yummayın. Bu konuda mutlaka işinin ehli, profesyonel elleri tercih edin. Uygulama sırasında kullanılan malzemelerin tek kullanımlık olmasına, ortam koşullarının temizliğine ve yeterli ölçüde sterilizasyon tedbirlerinin alınıp alınmadığını mutlaka kontrol edin.

 

Dövme Modasında Kulak Çılgınlığı!
BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.