2 yaşındayken günde 2 paket sigara içen çocuğa ne oldu

ilginç ilanlar ve ilginç manşetler -6

Gelmiş Geçmiş En Bomba Magazin Haberleri

Güzel Ülkemizden İlginç Ve Komik 15 İntihar Girişimi

Dünyanın Sokaklarından İlham Alın!

Genel Bilgiler, Pratik Bilgiler 19 Şubat 2016
2.479

Markalar, moda dergileri, defileler ne derse desin modanın merkezi olarak hangi şehir ya da ülkeler ithaf edilirse edilsin modanın kalbi her zaman sokaktır. Defilelerde, dergilerde, mağazaların vitrinini süsleyen kadınlar her zaman mükemmeldir. 0 beden, uzun boylu ince bacaklı ve kusursuz bir makyaja sahip olan kadınlar; sizce ne kadar gerçekçi? Ya da ne kadar özgür? Gündelik hayatta bu şekilde giyinirseniz yapabileceğiniz tek şey salına salına yürümektir. Bu yüzden tavsiyemiz trendleri yakalayabilmek için defile defile koşuşturup, dergileri kurcalamaktansa; sokak modasını markaj altına almanız yönünde. Çünkü sokak yaşamın nefesidir. Her tür tarz, her çeşit insan vardır sokağın defilesinde. Şimdi gelin başlıca sokak stillerine göz gezdirelim! İşte sokak modası

sokak modası

İstanbul Sokakları
İstanbul sokaklarında bu sezon gözlenen baş trend bel dekoltesi. Kısa t-shirtlar, yüksek bel pantolonlar ile fötr bir şapka ve espadril tip bir ayakkabıdan oluşmakta olan kombinlere sıkça rastlamaktayız. Hafif nostalji esintileri ve asi duruşuyla İstanbul sokakları bu sezon kendinden oldukça emin.

sokak modası

sokak modası

Milano Sokakları
Milano modanın merkezi olarak anılmakta olan yerlerden biri. Fakat biz gösterişli defileler yerine sokaklardaki nabzı yoklayacağız. Milano sokakları bu sezon oldukça renkli ve desenli. Klasik aynı zamanda spor tarzlar dikkat çekiyor. Koyu renk şortlarla kombinlenen açık tonlardaki gömlekler, yazlık ceket ve pelerinlerle bir araya getirilerek etkileyici stiller elde ediliyor. Milano sokaklarında en popüler teme zarafet.

sokak modası

sokak modası

New York Sokakları
New York caddelerinde gözümüze takılan ve tekrar tekrar dönüp bakma ihtiyacı hissettiğimiz parçalar; minimal ve soft renklerdeki elbiseler. Favori renk ise elbette ki pudra Gri ve kahve tonlarındaki aksesuarlar ile tamamlandığında ortaya çıkan sonuç sizce de mükemmele yakın değil mi? Unutmadan söyleyelim bu sene genel olarak sokak modasında yazlık ince ve açık renklerdeki ceketler ön plana çıkıyor. Pek çok kombinde kendisine yer edinen bu parçalar sessiz ve derinden popülerlik kazanmaya devam ediyor.

sokak modası

sokak modası

Miami Sokakları
Miami demek deniz, kum ve güneş demek! Sokak trendlerinde de etkilerine elbette ki yansıyoruz. Çünkü Miami’de tüm caddeler cıvıl cıvıl! İnce askılı, tiril tiril, uçuş uçuş elbiseler ve bronzlaşmış tenler…

sokak modası

sokak modası

 

Dünyanın Sokaklarından İlham Alın! Sokak Modası
BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.