11 Haziran Perşembe A-101 Aktüel Ürün Kataloğu

12 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

10 Haziran Çarşamba Şok Aktüel Ürün kataloğu (2020)

5 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

Gelmiş Geçmiş En Bomba Magazin Haberleri

Gelmiş geçmiş en bomba magazin haberleri ; Yaşantıları ile her zaman gündemde kalmayı başaran ünlü isimler bazı zamanlarda gündemde kalma işini biraz abarta biliyorlar.  Bunu kimi zaman bilerek ve isteyerek yapıyor olsalar da kimi zaman magazin muhabirlerimizin takipleri sonuçları yakalanıyorlar. Ünlü isimler için gündemde kalmak önemli tabi ama bazı magazin haberleri var ki onlarında pişman olacakları cinsten haberler. İşte gelmiş geçmiş en bomba magazin haberleri ni sizler için derledik.

Hande Ataizi’nin eğlendiği mekanın tuvalet penceresine sıkışması

en bomba magazin haberleri

O dönemlerde burnundan estetik  ameliyatı olan ve sargıları çıkmayan Hande Ataizi bodrumda eğlenmek için bir gece kulübüne gider.  Mekan çıkışında habercilerin olduğu haberini alan Ataizi habercilere görünmeden kaçmanın yolunu düşünür. Çareyi tuvalet camından kaçmakta bulan Ataizi tuvaletin camından kaçarken cama sıkışınca yardımına mekanın çalışanları koştu. Bir yandan ağlayıp bir yandan yüzünü kapatan  Ataizi görüntülenmekten kaçamadı.

 

 İbrahim Tatlıses’in iyi bir binici  olduğunu söylemesi

en bomba magazin haberleri

İbrahim Tatlıses’ in uçağını kiralayarak afyondaki bayram programına giden Demet Akalın muhabirlerin sorularını yanıtlarken İbrahim Tatlıses’ in uçağı  için  ” leş gibi ” yorumu yaptı. Bunun üzerine İbrahim Tatlıses’ ten “Demet benim nasıl bir binici olduğumu çok iyi bilir. Ben hiç leş ata binmem” dedi.

 

Çağla Şikel’in “tostumu yedim…” mesajı

en bomba magazin haberleri

Çağla Şikel’ in bir defile için Antalya’ da bulunduğu bir dönemde , evli olan  Şenol İpek’in Antalya’ da bulunması ve Çağla Şikel tarafından  Şenol İpek’in telefonuna “Tostumu yedim bekliyorum” yazılı bir mesaj gelmesi akıllarda soru işaretine neden olmuştu o dönemlerde.

 

Gökhan Özen’ in Kıbrıs’ taki jet-ski macerası

en bomba magazin haberleri

Konser vermek için bulunduğu Kıbrıs’ ta arkadaşı olan Tonmaister ile Jet- Ski’ ye binen Gökhan Özen’ in kaybolması ve 13 saat sonra bulunması olayı uzun süre gündemde kalarak konuşulmasına sebep olmuştu.

 

Kaya Çilingiroğlu, Ferrari Feraye olayı

en bomba magazin haberleri

Bir mekan çıkışı gazetecilere yakalanan Kaya Çilingiroğlu muhabirlerin sorularına cevap veriyordu. Muhabir bir arkadaşımızın yeni Ferrari’ sini sormasına karşılık Kaya Çilingiroğlu’ nun “Siz Feraye’yi nereden tanıyorsunuz?” cevabı akıllarda uzun süre soru işareti bırakmıştı. O dönemlerde Hülya Avşar ile evli olan Kaya Çilingiroğlunun bu cevabı konuşularak acaba Hülya Avşar’ ı aldatıyor mu sorularını akıllara getirmişti.

 

 Gelmiş Geçmiş En Bomba Magazin Haberleri
BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.