11 Haziran Perşembe A-101 Aktüel Ürün Kataloğu

12 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

10 Haziran Çarşamba Şok Aktüel Ürün kataloğu (2020)

5 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

Hayaller vs. Hayatlar

Hayaller vs Hayatlar ; Gün içinde kararlarımıza, görüşlerimize ve yaşam tarzımıza etkide bulunan pek çok durum ile karşılaşıyoruz. Bu bazen kendimizi hayli kaptırdığımız bir roman oluyor. Başroldeki kahramanın hayatına özeniyor, kendi yaşamımızda birkaç küçük değişime yer veriyoruz. Bazense bir film, bir şarkı ya da hayatımıza giren yeni biri… Sonuç olarak her gece; yarına dair pek çok yeni karar alarak uyuyoruz. Peki sizce aldığımız bu kararların hangi birini uyguladık?!

1- Bundan sonra akşamları daha erken yatıp, yeni gün için daha zinde olacağım. (Sabaha kadar Star Wars senin, Arrow benim dizi izledi!)

Hayaller vs Hayatlar

 

2- Akşam yemeğini hayatımdan çıkarıp bir kâse yoğurt ile geçiştireceğim. ( Elindeki bir kâse yoğurdu bir buçuk iskender ile buluştururken yakalandı!)

Hayaller vs Hayatlar

3- Ertesi gün yapmam gerekenler için planlama yapıp, bunun için bir defter tutacağım. ( Defter ilk iki gün büyük bir özen ile tutulduktan sonra, bu işlem zaman kaybı olarak görülerek bir daha yüzüne bakılmadı)

Hayaller vs Hayatlar

 

4- Saçlarım çok yıprandı uzunca bir süre boyatmayacağım. ( Bir hafta sonra; saç renginin kendisini çok olgun gösterdiği gerekçesiyle bir ton açığına boyattı.)

Hayaller vs Hayatlar

 

5- Bir daha spora ara vermeyeceğim; nasıl hamlamışım anlatamam, çok kötü oluyor sonra başlaması. ( Üçüncü günün sonunda yeterli vaktinin olmadığı gerekçesiyle yeniden ara verildi.)

Hayaller vs Hayatlar

 

6- Bir daha bu kadar içmeyelim abi ya… ( Tabii ki de hafta sonu yeniden toplaşılıp yine bu kadar içildi…)

Hayaller vs Hayatlar

 

7- Akşam yemekleri en geç 18,00’da yenilecek. ( Saat 18,00’dan sonra yenilen akşam yemeğinin üzerine saat 23,00’da yatana kadar: tatlı, meyve, çayın yanına atıştırmalık bir iki kurabiye ve çerez yendi.)

Hayaller vs Hayatlar

 

8- Günde 3 litre su içeceğim. ( 1 küçük pet şişe zar zoruna bitirildi. Kalan sıvı ihtiyacı her zaman olduğu gibi; çay, kahve ve asitli içecekler tarafından karşılandı.)

Hayaller vs Hayatlar

 

9- Sabahları daha erken kalkacağım. ( Alarm tam 15 kere ertelendi.)

Hayaller vs Hayatlar

 

10- Her sabah düzenli olarak yürüyüşe çıkacağım. (Elbette ki uyku daha tatlı geldi.)

Hayaller vs Hayatlar

 

11- Bir daha bu soğukta öyle açık saçık giyinmeyeceğim. (Dekoltenin şıklığından yine vazgeçilemedi.)

Hayaller vs Hayatlar

 

12- Bir daha bu kadar yüksek topuklu giyen ne olsun! ( Ama Stiletto’dan vazgeçilemez!)

Hayaller vs Hayatlar

 

13- Bundan sonra daha dengeli besleneceğim. ( Pizza, hamburger ve kızarmış tavuk menüleriyle dolu bir dengeli beslenme listesi… Enteresan…)

Hayaller vs Hayatlar

 

14- Şimdi gardırobumu mükemmel bir şekilde hizaya sokacak ve bir daha hiç dağıtmayacağım. Aradığım her şey şıp diye karşımda olacak. ( Sabahleyin yoğun bir çalışmayla yeniden bitpazarı tezgâhına çevrildi.)

Hayaller vs Hayatlar

 

15- Bundan sonra her şeye pozitif bakacağım.( Karşılaşılan ilk sorunda; Karadeniz Limanı’nda ikamet eden bütün gemiler itina ile batırıldı!)

 

Hayaller vs Hayatlar

 

Hayaller vs Hayatlar
BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.