11 Haziran Perşembe A-101 Aktüel Ürün Kataloğu

12 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

10 Haziran Çarşamba Şok Aktüel Ürün kataloğu (2020)

5 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

Kadınlar ve Erkekler Arasındaki 10 Fark

Kadınlar ve erkekler çoğu konuda olduğu gibi birbirinden çok farklılardır. Bazen kadınlar bu farklılıkları inkar edebiliyorlar. Bu farklılıkları kabul etmeyen kadınları görsel olarak ikna edebiliriz diye düşündük. Resimlerle kadınlar ve erkekler arasındaki temel farklar.

 

1- Aynalarda Nasıl Göründüğümüz

e1

Kadınlar hiç bir zaman zayıf olduklarını düşünmezler. Erkeklerde de göbek yoktur. Ya olması gerektiği kadardır ya da Türk kasıdır.

 

2- Seyahat Planları Yapılırken

e2

Erkekler çoğu zaman plan yapmadan olabildiğince az eşyayla giderler. Kadınlar ise bir daha geri dönmeyecekmiş gibi giderler ve gittiği yer hakkında o kadar bilgi sahibidirler ki size seyahatte rehberlik bile edebilirler.

 

3- Görev Paylaşımı

e3

Erkekler tek bir şeyi çok iyi yaparlar. Kadınlar ise aynı anda birden fazla şeyle uğraşabilirler.

 

4- Telefon Görüşmeleri

e4

Erkekler birbirlerini aramadan önce konu önceden bellidir. Soru sorulur, cevap alınır ve sonra vedalaşılır. Kadınlarda ise konuşmak için konunun olması bile önemli değil. Bir taraf alo dedikten sonra konuşulacak yüzlerce konu var demektir.

 

5- Sessizlik Anında

e5

Erkekler kadın sustuğunda niye, neden diye sorular sormaz. Susmuş olduğunu görmesi yeterli. Kadınlar ise erkek sustuğunda erkeğin o an neler düşündüğünü neden konuşmadığını vs. o anda yüzlerce senaryo kurabilir.

 

6- Adres Bulma

e6

Erkek birine bir şey sormaya ihtiyaç duymadan bulmak istediği yeri kendi imkanlarıyla bulmanın yolunu arar. Kadınlar ise konuşmaya ihtiyaç olan her yolu dener.

 

7- En Büyük Kozumuz

e7

Susan bir erkek kadın için keşfedilmek istenen ve merak edilen bir durumdur. Kadın erkeğin neden sustuğunu ve önemli bir şeyin olup olmadığını bilmek ister. Erkek ise kadın ağladığında onu merak eder ve en çok ilgiyi gösterdiği, ne düşündüğünü öğrenmek istediği andır.

 

8- Kullanmadığımız Araç ve Gereçler

e8

Erkekler güzellik malzemeleri, kadınlarda tamir malzemeleri gibi cinsiyete özel araç ve gereçleri kullanmazlar. İstisnalar olabilir tabiki de.

 

9- İdeal Eşler

e9

Erkekler düz mantıktır. Yaş ne olursa olsun genelde fizik ölçüleri en büyük kıstaslarıdır. Kadınlar ise farklı yaşlarda farklı özellikte birilerini ararlar.

 

10- Bu Kadar Farka Rağmen Her Kadın Erkeğin Başının Tacıdır. Kadınları İncitip Üzmemek Gerek

e10

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.