11 Haziran Perşembe A-101 Aktüel Ürün Kataloğu

12 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

10 Haziran Çarşamba Şok Aktüel Ürün kataloğu (2020)

5 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

Matbaacılık ; Kalitenin adı Elma Matbaa

Genel Bilgiler 28 Nisan 2020
3.574

Matbaacılık ; metin ve görüntülerin genellikle kâğıt gibi yüzeyler üzerine basılarak çoğaltılma işlemleridir…

Matbaacılık çok eski bir geçmişe sahip meslekler arasındadır. Bu yüzden matbaacılık sektöründe deneyim ve tecrübe işin kalitesinin mahiyeti açısından oldukça önemlidir. İşte bu yüzden sizlere önemli bir matbaacılık firmasını tanıtmak istedik.

Matbaacılık, 1966

21 yıllık tecrübesi ve sahip olduğu bilgi ve birikimi ile ortaya inanılmaz işler çıkaran Elma Matbaa sektördeki lider firmalar arasındadır. Ticari anlayıştan uzak tavırları ve dürüstlükten ödün vermeyen çalışma prensipleri ile işlerini layıkıyla yapan ve yaptıkları işinde sonuna kadar arkasında duran önemli matbaacılık firmaları arasında çoktan yerini sağlamlaştıran Elma matbaa ile Ajanda, Takvim, Defter, Bloknot ve Katalog gibi birçok hizmeti profesyonel bir şekilde alabilirsiniz…

maxresdefault

Sen teknolojiye sahip matbaa araçları ile harika işlerin üstüne imzasını atan Elma Matbaa İstanbul’da hizmet veren köklü bir firmadır. İstanbul Topkapı Matbaacılar Sitesinde faaliyetlerini sürdüren bu köklü firma www.elmamatbaa.com adresi ile online bir şekilde de siz değerli müşterilerine hizmetlerini sürdürmektedir.

Her alanda olduğu gibi site tasarımında müşteri istek ve ihtiyaçlarını göz önüne almayı ihmal etmeyen Elma Matbaa kullanıcı dostu bir tasarıma sahip www.elmamatbaa.com adlı site yapısı ile müşterilerinin aradığı tüm hizmetlere kolayca ulaşabilmesine imkân tanımaktadır.

Önemli referanslara sahip bu köklü firma Redbull gibi önemli firmalara da çalışmalar da bulunmuştur.

Elma Matbaa takvim alanında da önemli işlerin altına imzasını atmaktadır. Gemici takvimi üretiminde oldukça başarılı olan Elma Matbaa malzeme ve işçilik kalitesi ile de bu alan da ön plana çıkmaktadır.

Gemici Takvimi nedir? Ne işe yarar? Biraz anlatmak gerekirse özellikle üretim, ithalat, ihracat, taşıma ve depolama organizasyonu yapan tüm firmaların çok isine yarayan bir takvim çeşididir. Birbirini takip eden 3 ayın sayfalarının alt alta dizili olduğu ve içinde olunan ayın orta sayfada bulunduğu takvimdir. Bu sistemi sayesinde, çek, ödeme gibi işlemlerin takibi daha kolay yapılabilmektedir.

pic02

Eski geleneklere hitap eden bir takvim özelliği gösteren Gemici Takvimi günümüzde önemi bir nebze olsun azalmıştır. Fakat yaşça büyük insanların vazgeçemediği bir takvim çeşidi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Büyük-Jumbo-Gemici-Takvimi

Elma Matbaanın kaliteli Gemici takvimi modellerine şu adresten ulaşabilirsiniz > www.elmamatbaa.com/gemici-takvimi/ kalite ve en uygun fiyat anlayışları ile Elma Matbaa sektörünün tartışmasız en iyi firmaları arasındadır…

Genellikle firmaların yeni yıl hediyeleri olarak dağıttıkları en çok tercih edilen promosyon ürünlerden biri olan Gemici Takvimi siparişi vermek için Elma Matbaa siz değerli müşterilerini beklemektedir…

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.