Ruh Haliniz Kötü Olduğunda Yapabileceğiniz Basit Ama Faydalı 15 Şey

Anne Olmak Zor Zanaat

Modifiye Edilmiş Birbirinden İlginç 15 Araba

Dinine En Çok Bağlı 20 Ülke

Kar tatili haberi geldi

Güncel Bilgiler 30 Aralık 2015
1.548

Kar tatili haberi geldi . Son on yılın en şiddetli kar yağışı geleceğini bildiren meteoroloji’ nin alarm vermesiyle milli eğitim’ de önemlerini almaya başladı. Türkiye genelinde yoğun kar yağışı bekleniyor. Özellikler çarşamba gecesi etkisini arttırarak devam etmesi beklenen yağış için bazı il ve ilçeler de önlem amaçlı okul tatilleri başladı.

Kar tatili haberi geldi

SAMSUN’dan gelen tatil haberi için Ayvacık İlçes^inde tamamen, Salıpazarı İlçesi’nde ise bazı köyler de bir gün tatil edildi. Canik İlçesi’nde ise taşımalı eğitim veren okullar bir gün tatil edildi .

Kar tatili haberi geldi

 

Yoğun kar yağışı nedeniyle önlem anlamak için İstanbul , Ankara , Kocaeli , Eskişehir , Konya gibi şehirler de okulların perşembe günü tatil edilmesi bekleniyor. Mili eğitimden gelecek kara ile yılbaşı tatili çarşamba’ dan başlayabilir.

Kar tatili haberi geldi

Kar tatillerinin erkenden yapılması için çalışma

Son yılların en soğuk kışı olması beklenen bu yıl için görünen o ki daha çok kar tatili olacağı şimdiden belli oldu. Milli eğitim’ in Kar tatili haberlerini öncesinden bildirmesi ile öğrencilerin ve velilerin sabah yola çıkmalarının engellenmesi düşünülüyor. Milli eğitim’ in erken tatil haberini vere bilmesi için meteoroloji ile iş birliğinde olarak hava durumlarına göre önceden okulların tatil edilmesi sağlanacak. Gelişen teknoloji sayesinde meteoroloji’ nin hava tahminlerini saati saatine yapabilmesi mümkün.

Kar tatili haberi geldi
BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.