11 Haziran Perşembe A-101 Aktüel Ürün Kataloğu

12 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

10 Haziran Çarşamba Şok Aktüel Ürün kataloğu (2020)

5 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

Küçük Bir Şehirde Yaşamak İçin 10 Neden

Genel Bilgiler 24 Mart 2016
6.677

Küçük bir şehirde yaşamak kimine göre iyi, kimine göre kötü bir durumdur.Bize sorarsanız çağımızın şartlarını göz önüne aldığımızda gayet mantıklı bir durumdur.

1-Adres Tarifleri Çok Kolaydır

 

şehirde yaşamak

Mesela bir sipariş verdiniz x bankanın üst katı veya x marketin yan tarafı şeklinde kolay adres tanımları yapabilirsiniz.

2-Ne Araba Sesi, Ne Şehir Gürültüsü Yaşarsınız

şehirde yaşamak

Ne araba ses, ne şehir gürültüsü yaşarsınız.Yaşam enerjiniz bu sesleri duyamadığınız zaman emin olun iki kat artacaktır.

3-Uzaklık Kavramı Sadece 20 dakikadır.

şehirde yaşamak

Öyle büyük şehirdeki gibi 1 saatlik uzaklıklar yoktur.Küçük şehirde yaşayanların tembel arkadaşları vardır 20 dakikalık mesafeye uzak diyen..

4-Kendinize Ayıracak Bolca Zamanınız Olur

şehirde yaşamak

Kendinize ayıracak zamanınız olur bu sayede yaratıcılığınızı artırmış olursunuz.

5-Temiz Havanız Olur

şehirde yaşamak

Sabahları odanızın penceresini açtığınızda tertemiz bir havaya kavuşur mutlu bir şekilde uyanırsınız.Bu da doğal olarak yaşam enerjinizi artırır.

6-Samimiyeti Doruklarda Yaşarsınız

şehirde yaşamak

Küçük şehirde yaşayanlar bilirler yolda yürüdüğünüz zaman  5 dakikada 10 tanıdığınıza selam verirsiniz.Acil durumlarda yanınızda olacak  büyük bir aileniz olur , komşunuz olur..Kısaca samimidir küçük şehirdeki insanlar.

7-Hayat Daha Ucuzdur

şehirde yaşamak

Küçük şehirde yaşamak demek para biriktirmek demektir.Küçük şehirde paranızı harcayacak bol aktiviteler bulamazsınız.Bu sizin geleceğinizi garanti almak için çok kolay birikim yapmanızı sağlayacaktır.

8-Devlet Dairelerinde Sıra Bekleme Gibi Bir Derdiniz Yoktur

şehirde yaşamak

Yukarıdaki resimde gördüğünüz manzaralarla karşılaşmazsınız.Yoğunluk yoktur küçük şehirde.Hatta devlet dairelerinde 3-5 sağlam tanıdığınız vardır bu sayede işlerinizi çabucak halledersiniz.

9-İşe Gidip Gelmek İçin 3-4 Saatinizi Heba Etmemektir

şehirde yaşamak

Resimdeki trafiği hiç bir zaman görmezsiniz.Trafikte harcanmayan zamanlar kendinize ayrılacak vakitler olarak sizlere geri döner.

10-Arabanızı Park Edecek Yer Çok Kolay Bulursunuz

şehirde yaşamak

Hiç bir zaman resimdeki gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Küçük şehirde her yer birbirine yakın olduğu için arabaya da gerek duymazsınız aslında..

Kısaca Küçük şehirde yaşamak ayrıcalıktır.Küçük şehirde yaşamak huzurlu olmaktır.Küçük şehirde yaşamak dertsiz tasasız olmaktır..

 

Küçük bir şehirde yaşamak için 10 neden
BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.