11 Haziran Perşembe A-101 Aktüel Ürün Kataloğu

12 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

10 Haziran Çarşamba Şok Aktüel Ürün kataloğu (2020)

5 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

Liselilerin Yaratıcılığı

İlginç Bilgiler, Komik Bilgiler 25 Ekim 2019
55.997

Liselilerin Yaratıcılığı ; Çocukluk döneminin sona erdiği bir süreç olan lise zamanı yaratıcılığın ve zekanın da zirveye ulaştığı bir dönemdir.Son zamanlarda internetin ve akıllı telefonların da yaygınlaşması sayesinde lise döneminde yapılan bu harika mizah dolu hareketler anında tüm dünyayla paylaşılır hale gelmiştir. Böylece liselilerin yaptıkları her şey birçok insanın şahit oldukları olaylara dönüşür. Birçok kişi tarafından paylaşılan bu olaylar aynı zamanda diğer liseliler için de bir ilham kaynağı olarak çok daha farklı boyutlara taşınır. İşte buna örnek olarak sayılabilecek olaylardan biri de, sınıf isimliklerine yapılan zeka dolu düzeltmelerdir. Son derece komik ve mizah dolu bu fikir, internette paylaşılmasından sonra birçok liseye sıçramış ve ortaya çok daha zekice ve son derece komik sonuçlar çıkmasına sebep olmuştur.

 

1- Vurur yüze ifadesi

Liselilerin Yaratıcılığı

 

2- Son bir dileğim var

Liselilerin Yaratıcılığı

 

 

3- Dokuzedelenmesi

Liselilerin Yaratıcılığı

 

4- Önce Vatan

Liselilerin Yaratıcılığı

 

5- Napıyon birader

Liselilerin Yaratıcılığı

 

6- Maradona

Liselilerin Yaratıcılığı

 

7- On bir ayın sultanı

Liselilerin Yaratıcılığı

 

8- O neydi gız

Liselilerin Yaratıcılığı

 

9-  Rexona

Liselilerin Yaratıcılığı

 

10- Gonca

Liselilerin Yaratıcılığı

 

11-  Barcelona

Liselilerin Yaratıcılığı

 

12- piston aşşa

Liselilerin Yaratıcılığı

Hem derslerin ağırlığının artması hem de gelişim dönemindeki gençlerin daha çok zihin açıklığına kavuşması haylazlıkla birleştiğinde ortaya gerçekten zeka dolu mizahi durumlar çıkabiliyor. Bu duruma en iyi örneklerden biri, öğretmenlere yapılan şakalar, arkadaşların kendi aralarında birbirlerine yaptıkları şakalar ve dalga geçmeler, okulun kısıtlı imkanlarına karşın yapılan zeka dolu ve pratik çözümlerdir. Birbirinden zeki öğrencilerin üzerinde düşünerek bulduğu ve hem arkadaşlarını hem okul çevresini hem de bunu gören birçok kişi kahkahaya boğması son dönemlerde internet dünyasına damga vurmayı başarmıştır.

 

Liseliler

Her insanın hayatında lise dönemi büyük bir önem taşır. Belli bir yaşa gelinse bile anılar arasında en çok yeri lise dönemi tutar. Çünkü lise hem çocukluktan çıkma hem de yetişkinliğe adım atma arasındaki bir yerdir. Çocukluğun verdiği dinamikliği ve enerjikliği taşırken aynı zamanda yetişkinliğin de verdiği ciddiyeti dengede tutmak zorlaşır. Bu açıdan lise dönemi son derece karmaşık duygularla geçer. Lise anılarına damga vuran da genellikle yaramaz diye tabir edilen ve tüm okulu birbirine katan enerji dolu öğrencilerdir. Çeşitli haylazlıklar yaparak hem ailesini hem de öğretmenlerini çıldırtmayı başaran bu tarz öğrenciler her ne kadar birçok kişi tarafından azarlansa da aslında bir daha geri gelmeyecek lise yıllarını güzelleştiren ve keyiflendiren kişilerdir.

 

Liselilerin Yaratıcılığı
BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Fthyucee 22 Ocak 2016

hhaha 🙂 yeni nesil bomba gibi geliyo

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.