25 Ocak Cumartesi Şok Market Aktüel Ürün Kataloğu

04 Ocak Cumartesi Şok Market Aktüel Ürün Kataloğu

28 Aralık Cumartesi A-101 Market Aktüel Ürün Kataloğu (2019)

27 Aralık Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu (Yeni Yıl Özel)

Parti Elbisesine 10 Dakikada Karar Vermek! 

Pratik Bilgiler 22 Şubat 2016
2.691

Güneş yavaş yavaş insafa gelmeye başladığına göre, parti mevsimi de açılabilir demektir. Gerçi bu durumun biz kadınlar için ne denli olumlu bir gelişme olduğuna karar verebilmek epey güç. Zira parti için en sık tercih edilen parça olarak karşımıza elbiseler çıkıyor. Bu sebeple birkaç parçadan kombin elde edebilme şansımız tamamıyla ortadan kalkıyor. Tek parçadan meydana gelen elbiseler için isabetli bir tercih yapıp gecenin yıldızı olabilmek oldukça meşakkatli görünüyor. Peki, bu çileyi en aza indirgeyebilmek için ne gibi ipuçlarına başvurulması gerekiyor? İşte cevapları…

Konsept:

Kıyafet tercihleri açısından pek çok değerlendirme olgusundan önce nereye gidileceği, nerede giyileceği gelir. Davetli olduğunuz partinin özel bir konsepti yok ise; genel anlamda abartıdan kaçınmanız yerinde bir karar olacaktır. Zira artık partiler; gösteriş ve şatafattan ziyade sadece ama sadece eğlence amacı ile gerçekleştiriliyor. Yani; hareket kabiliyetinizi, dans etmenizi ve eğlenebilmenize engel olacak uzun, ağır ve abiye formlarından kesinlikle uzak durun!

Parti

Yaş:

Hayatta bir kadının başına gelebilecek en korkunç eleştiri; “Bu senin yaşına olmuş mu? “ eleştirisidir. Felsefik bir hamle ile her yaşın kendine has güzellikleri olduğunu belirttikten sonra; genç kızların ağır makyajdan, aşırı vamp normlardan mümkün mertebede kaçınmalarını, bir tık daha olgun kadınların ise; genç görünebilme adına fazla dinamik parçaları tercih etmemelerini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Parti

Kilo

Kilo fazlası olan kadınlar; beden ölçülerine en uygun elbise normlarını tercih etmeliler. Beden ölçülerine uygunluktan kasıt; ne vücuda birebir yapışan, ne de çok bol olan formlardır. Aksi halde olduğunuzdan çok daha kalın bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Parti

Boy

Uzun boylu kadınlar için kalem ve küloş elbise modelleri oldukça iyi bir alternatif olabilecekken, kısa boylu kadınlar ise; sütun formundaki elbise modellerini tercih ederek, elbise fobilerini yenebilirler.

Parti

 

Parti Elbisesine 10 Dakikada Karar Vermek!

BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.