2 yaşındayken günde 2 paket sigara içen çocuğa ne oldu

ilginç ilanlar ve ilginç manşetler -6

Gelmiş Geçmiş En Bomba Magazin Haberleri

Güzel Ülkemizden İlginç Ve Komik 15 İntihar Girişimi

Tarzınızı Beden Ölçünüz Belirlemesin! Zayıf Gösteren Kıyafetler

Hayat her insan için farklı başlar. Herkes için farklı şeyler sunar ve hepimizi farklı yönlere sürükler. Yaşadıklarımız, hayat standartlarımız, alışkanlıklarımız ve daha bir sürü algısal yanımız diğer insanlardan farklılık göstererek oluşur ve gelişim gösterir. Bu doğrultuda tabii olarak; boyumuz, kilomuz ve morfolojik yanlarımız; “normal” ya da “standart” olarak zihniyetlere empoze edilmiş olan skalalardan ayrılabilmektedir.

zayıf gösteren kıyafetler

Elbette sağlık problemlerinden uzak bir yaşantı sürdürebilmek için belirli bir kilo ölçüsünü geçmemiz en doğrusu olacaktır. Fakat çeşitli nedenlerden dolayı kilo almış, geri vermek için çabalamış ve henüz verememişseniz; bu durumun sizi bir takım şeylerden mahrum etmesine kesinlikle izin vermeyin! Zira bir kadının arzu edip de gerçekleştirememiş olduğu pek az şey vardır. Ufak kamufle yöntemleri ve birkaç göz yanıltması ile kusursuz bir görünüm elde edebilme şansınız varken, beden ölçünüzün ipleri eline almasına izin vermeyin!

zayıf gösteren kıyafetler

Büyük Bedenlerde Renk ve Desen Kullanımı Nasıl Olmalı? Zayıf gösteren kıyafetler 

Genel olarak inanım gösterilen kanı her ne kadar siyah, koyu kahve ve lacivert gibi renklerin büyük bedenlerde kullanımının daha iyi sonuç verdiğine dair gelişim göstermiş olsa da, açık renklerle de etkileyici bir görünüm yakalayabilmek mümkün. Nasıl mı? Elbette ki tonsürton metodu ile. Tönsürton; aynı rengin farklı tonlarının kombinin çeşitli parçaları içerisinde beraber kullanılmasıdır.  Bu sayede vücudunuzda devamlığı sağlar, olduğunuzda çok daha uzun ve ince görünebilme şansına sahip olursunuz.

zayıf gösteren kıyafetler

Desen konusuna gelince; iri desenlerden ve yatay çizgilerden mümkün mertebede sakının. Bu normdaki desensel yapılar sizi olduğunuzdan çok daha geniş gösterir. Dikey çizgiler ve minimal desenlerle; sırıtmayan, şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

zayıf gösteren kıyafetler

Kesim Morfolojisi 

Korkularınızın üzerine gidin, fakat kilolarınızın asla! Yani eğer vücudunuzda lokal ya da genel anlamda bir fazlalık var ise; dar parçalar tercih ederek onları çok daha fazla göze batar hale getirmekten kesinlikle sakının.

zayıf gösteren kıyafetler

Alt parçalar için bol paça kumaş pantolonlar ve jeanler oldukça ideal formlardır. Üst parçalarda ise layering metodunu kullanın. Yani ince dokudaki kumaşları üst üste kullanın. Mesela askılı bir atletin üzerine düşük omuzlu bol bir t-shirt giyebilirsiniz.

zayıf gösteren kıyafetler

 

Zayıf Gösteren Kıyafetler Tarzınızı Beden Ölçünüz Belirlemesin!
BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.