11 Haziran Perşembe A-101 Aktüel Ürün Kataloğu

12 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

10 Haziran Çarşamba Şok Aktüel Ürün kataloğu (2020)

5 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

Ünlüler Güzelliklerini Bu Formüllere Borçlu

Ünlüler Güzelliklerini neye borçlu merak ediyor musunuz işte ünlülerin akıllara bile gelmeyecek güzellik formülleri…

Hangi ünlü güzelliğini kuş pisliğine borçlu?

Hangi ünlü güzelleşmek için yüzünü arılara sokturuyor?

Hangi ünlü güzel kendi kanını yüzüne enjekte ediyor?

NESLİHAN ATAGÜL

Neslihan Atagül güzelliğini korumak için bol bol su içmenin dışında taze meyveler ile cildine peeling yapmayı seviyor. Neslihan Atagül’ün güzel dudaklarının sırrı ise balda saklı. Atagül dudaklarını güzelleştirmek için sürekli bal sürüyormuş.

DEMET ÖZDEMİR

Demet Özdemir güzel kalmak için kendisine bol bol fırça atıyormuş. Ünlü oyuncu cilt bakımı için vücut fırçası kullandığını, duş sırasında yüzü ve vücudu için ayrı ayrı kullandığı bu fırçalar sayesinde vücudundaki kan dolaşımını hızlandırdığını söylüyor. Özdemir’in saçı için ise ayrı bir formülü var. Saçına haftalık olarak yumurta ve zeytinyağı karşımını uygulayan Özdemir bunu özellikle yaz aylarında yapmayı asla ihmal etmiyormuş.

SEDA BAKAN

Kimyasal ürünlerden uzak duran Seda Bakan’ın sırrı gül suyunda. Gül suyu sayesinde cildini setlerde yapılan ağır makyajlardan koruduğunu söylüyor.

YASEMİN ÖZİLHAN

Güzellik sırları en merak edilen isimlerden Yasemin Özilhan’ın cilt güzelliği için olmazsa olmazı hamam. Hamamla cildini zinde tutuyor. Günlük hayatında hiç makyaj yapmayan Özilhan her hafta yüz masajı yaptırıyor.

BURÇİN TERZİOĞLU

Burçin Terzioğlu da Hamam’cı güzeller arasında. Burçin Terzioğlu kese ve köpüğü hayatından asla eksik etmeyenlerden.

DEFNE SAMYELİ

Defne Samyeli yüzünde oluşan şişkinliklerden kurtulmak için kahveli yoğurtlu bir maske kullanıyor. Bu maske yüz güzelliği için olmazsa olmazı Defne Samyeli’nin. 2 kaşık Türk kahvesi, 2 kaşık kakao, 1 kaşık bal ve 3 kaşık yoğurdu krem yapıp yüzüne sürdükten sonra 20 dakika böyle bekliyor.

SERENAY SARIKAYA

Serenay Sarıkaya ise saçı için çok doğal bir karışım uyguluyor. 2 kaşık acıbadem yağı, 1 kaşık zeytinyağı ve 2 yumurtadan oluşan karışımı saçta 1 saat bekleten sarıkaya bu sayede saçını güçlü tutuyor.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

Kantoron yağını cildi için kullanan ve faydasını gören Özpirinçci, ayrıca soda ve limondan buz küpleri yapıp yüzüne ve cildine sürmeyi seviyor.

PELİN KARAHAN

Göz altları torbalanmaması için kivi kullanıyor. İnce dilim halinde gözlerine koyduğu kivi sayesinde gözlerini hem dinlendiriyor hem de göz altındaki koyu halkaların rengini alıyor Karahan.

VICTORIA BECKHAM

Beckham’ın cildini aydınlatmak ve akneleri azaltmak için kuş pisliği kullandığını biliyor musunuz? Suyla seyreltilen kuş pisliğini cildine süren Victoria Beckham Japonya’da öğrendiği bu yöntemi yıllardır aksatmadan kullanıyor.

KIM KARDASHIAN

Kim Kardashian kendi kanını vücudundan çektiriyor ve trombositini ayırıyor. Bu trombositleri cildine yeniden enjekte ettiren Kardashian bu sayede pürüzsüz bir cilde sahip oluyor.

GWYNETH PALTROW

Gwyneth Paltrow’un sırrı ise arılar. Yüzünü güzel kılmak için kendini arılara sokturuyor. Apiterapi olarak bilinen bu yöntemle sadece cildini güzel değil sağlıklı da kılıyor. Biraz canınız acıyabilir ama bilim insanları bu yöntemin etkili olduğunu anlatıyor.

Ünlüler Güzelliklerini Bu Formüllere Borçlu

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.