11 Haziran Perşembe A-101 Aktüel Ürün Kataloğu

12 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

10 Haziran Çarşamba Şok Aktüel Ürün kataloğu (2020)

5 Haziran Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

Yazmayan Kalem Yapmışlar Dünyayı Satıyor

Yazmayan Kalem Yapmışlar Dünyayı Satıyor

Nasıl olur demeyin. Ülkemizde bu çok normal hale geldi. “Bir kalemin olmayacağına, yazmayan bir kalemin olsun daha iyi” düşüncesi tamamen işlemiş artık ruhumuza. Kimse birşey yazmasın diye sürün piyasaya yazmaz kalemleri. Hep rantsal hareketler bunların hepsi.. Hem de çok ucuza deyip, maliyetlerini de düşürsünler.. oooh. sağlığımızı hiçe sayıp. Alın size başka bir örnek: En çok kullanılan vazgeçemediğimiz ihtiyacımız cep telefonunun marka devleri sanki birleşip Çin deki cep telefonu kılıf, koruyucu kapak, darbe emici film üreten firmalara destekleme ödüyorlar.
-Bana öyle bir kılıf üret ki telefon hemen kırılsın, tek şartları bu.ucuz olsun, ham maddesine de bakma, karını biz öderiz. Sen yeter ki bizim telefonları kır. Sağlıksız da olsun. o kısım için ilaç firmalarıyla görüşmenizi tavsiye ederiz..

Şaka gibi ama gerçek, öyle kılıf ve film üretiyorlar ki binlerce tl verdiğin, gözün gibi baktığın cep telefonun 1 usd ile korunuyor.. Oyyy, Paraşüt tak daha iyi..
Oysa piyasada gerçek koruyan ve darbe emen markalar var. ispat ediyor adamlar. videolar falan var. metrelerce yüksekten atıyorlar. Ama siz pahalıdır kesin diye düşünmeyin. yada düşünün önemli değil, bir de ekran değişiminin maliyetini düşünün, kesin biliyorsunuzdur.. Çin sağolsun.

iphone-6-s-kilif
Aynı sizin gibi merak ettim baktım. Birkaç iyi marka ve site var. Cep telefon markalarının da kendi kapakları var. Ama ne kadar güvenli. Tilkiye sormuşlar: Bizim kümese bekçilik eder misin? diye. Gülmekten cevap verememiş. O misal. Bağımsız olan markalar var.

Cepkoruma.com diye bir site geldi önüme gezinirken. Verus kılıf ve Buff ekran koruyucu darbe emici film satıyorlar. Araştırdım biraz dünyada çok iyiler. Videolar var. Testleri var.

Dur ben bu yazımı onlara da yollayayım da BANA YAZAN BİR KALEM YOLLASINLAR.

– Çin deki firmalara selamlar bu arada..

Yazan : Selçuk ÖZAY

cep koruma

Yazmayan Kalem Yapmışlar Dünyayı Satıyor

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.