18 Ekim 2019 Bim Vakumlu Banyo Aksesuarları

Şampuan Fiyatlarını Karşılaştırdık

15 Ekim’de BİM’lerde Temizlik Üründe Büyük İndirimler Var

18 Ekime Kadar A101’lerde İndirimler Devam Ediyor

Yılbaşında TV’de neler var?

Güncel Bilgiler 31 Aralık 2015
2.143

Yılbaşında TV’de neler var?  ; Yılbaşını akşamı bütün mekanlar özel programlar düzenliyor. Bu programlara katılmayı düşünmeyip evinde sakin bir şekilde geçirmek isteyenlerin vazgeçilmezi tabi ki televizyondur.  Yılbaşı akşamı Televizyon’ da her kanalın da yılbaşı için düzenlenmiş olduğu programlar yer almaktadır. Çerezinizi  içeceğinizi alıp bu programları izleyebilirsiniz işte Yılbaşında kanalların programı ;

TV8 Yılbaşı Programı:

Yılbaşında TV'de neler var

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel : Gelenekselleşen TV8′ in yılbaşı programı olan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel diğer  O Ses Türkiye programlarından farklı.  Ünlülerin katılıp şarkılar söylediği programda jüri koltuğundakiler yerlerini koruyor. Bir birinden ünlü isimlerin katılacağı program akşam 19:30 da izleyici ile buluşacak.

Kanal D Yılbaşı Programı:

Yılbaşında TV'de neler var

Saat 19:30′ da başlayacak olan Arka Sokaklar Yılbaşı Özel bölümü’ nün ardından KanalD’ nin yılbaşında klasikleşen programı olan Beyaz Show’ un yılbaşı özel programı sizler ile buluşacak.  Beyaz Show’ un konukları ise ; Hande Yener,  Serdar Ortaç, Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu Beyaz Show’ da sizler ile beraber olacak.

 

ATV Yılbaşı Programı:

Yılbaşında TV'de neler var

Saat 20:00 ‘da başlayacak  Yeter dizisi’ nin ilk bölümünün ardından Selçuk Yöntemin sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı özel programı ekranlara gelecek.

 

Show TV Yılbaşı Programı:

Yılbaşında TV'de neler var

Saat 20:00 da başlayacak olan Güldür Güldür Show’ un ardında Saat 22:00 da Sibel Can ile Yılbaşı Özel Programı ünlü konuklar ile ekranlara gelecek.

 

Star TV Yılbaşı Programı:

Yılbaşında TV'de neler var

Saat 20:00 da Geniş Aile Yapıştır sinema filmi TV deki ilk gösterimi ile Star Tv ekranlarında yer alacak. Geniş Aile Yapıştır sinema filmi’ nin ardından ” Big Brother Türkiye Yılbaşı Özel Bölümü ” ile erkanlarda yer alıcak. Big Brother yarışmacıları var mısın yok musun stüdyosunda olacaklar. Asuman Krause ile Mehmet Ali Erbil’ in sunacağı programa ünlü isimlerde konuk olacak.  Big Brother Türkiye Yılbaşı Özel Bölümü 22:00′ da başlayacak.

 

Yılbaşı akşamı Televizyon’ da bunlar var evinizde oturup dilediğiniz bir kanalı seçebilirsiniz 🙂

 

Yılbaşında TV’de neler var?
BilgimiO | İlginç Bilgi ve Tespitler

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.